DF11-10DS-2DSA(05)
DF11-10DS-2DSA(05)
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-10DS-2DSA(05)
Numer produktu DigiKey
H10171-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF11-10DS-2DSA(05)
Opis
CONN RCPT 10POS 0.079 TIN PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Otwór przelotowy Cyna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF11-10DS-2DSA(05) Modele
Kategoria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
78,7µin (2,00µm)
Prod.
Kolor izolacji
Czarne
Seria
Wysokość izolacji
0,244" (6,20mm)
Opakowanie
Taca
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Typ złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wysokości stosu z matami
7,8mm, 8,45mm
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
2A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
250V
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,079" (2,00mm)