M80-MC20468M1-0450L
Numer produktu DigiKey
952-M80-MC20468M1-0450L-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-MC20468M1-0450L
Opis
CBL ASSY 2MM 4POS MALE TO WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na poszczególne odprowadzenia przewodów 1,48' (450,00mm)
Kategoria
Raster - złącza
0,079" (2,00mm)
Producent
Harwin Inc.
Długość
1,48' (450,00mm)