M80-FB10468F2-0150L
Numer produktu DigiKey
952-M80-FB10468F2-0150L-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-FB10468F2-0150L
Opis
CBL J-TEK FMALE 4POS 150MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na kabel 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Raster - złącza
0,079" (2,00mm)
Producent
Harwin Inc.
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")