M55-4000642-0300A
Numer produktu DigiKey
952-M55-4000642-0300A-ND
Producent
Numer produktu producenta
M55-4000642-0300A
Opis
6 POS F/F SIL IDC CABLE 300MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
57 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategoria
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Producent
Harwin Inc.
Raster - kabla
0,050" (1,27mm)
Seria
Długość
0,984' (300,00mm, 11,81")