M55-3100642R
M55-3100642R
M55-3100642R
Numer produktu DigiKey
952-M55-3100642RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
952-M55-3100642RCT-ND - Taśma cięta (CT)
952-M55-3100642RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
M55-3100642R
Opis
6 POS MALE SIL HORIZ SMT T&R
Standardowy czas realizacji przez producenta
57 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 6 pozycja 0,050" (1,27mm)
Modele EDA/CAD
M55-3100642R Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,104" (2,64mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,122" (3,10mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ kształt
Prostokątne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Stop miedzi
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA9T), nylon 9T
Liczba pozycji
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
1,2A na styk
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
100V~