M50-3800542
M50-3800542
Harwin’s Company Overview
M50-3800542
Numer produktu DigiKey
952-2567-ND
Producent
Numer produktu producenta
M50-3800542
Opis
CONN DIP HDR IDC 10P 30AWG VERT
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycja Kabel taśmowy, listwa DIP Złącze IDC 30 AWG Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M50-3800542 Modele
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Harwin Inc.
Odstęp między rzędami
0,050" (1,27mm)
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Rurka
Zakończenie kabla
IDC
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu
30 AWG
Typ złącza
Kabel taśmowy, listwa DIP
Funkcje
Przepust
Liczba pozycji
10
Wykończenie styku
Złoto
Raster kabla
0,025" (0,64mm)
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Raster boku płytki
0,050" (1,27mm)