M50-3120545
M50-3120545
Harwin’s Company Overview
M50-3120545
Numer produktu DigiKey
952-1713-ND
Producent
Numer produktu producenta
M50-3120545
Opis
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
Szczegółowy opis
10 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
M50-3120545 Modele
Flash
Wysokość izolacji
0,142" (3,60mm)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wysokości stosu z matami
5,5mm, 6,18mm
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne, medycyna, telekomunikacja
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba rzędów
2
Typ kształt
Pătrat
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,050" (1,27mm)