G125-MW10405AAF9400
Numer produktu DigiKey
952-G125-MW10405AAF9400-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MW10405AAF9400
Opis
MALE-FEMALE CONTACTS WITH 26AWG
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe 26 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Wtyk na gniazdo Złoto 15,9" (405,0mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
26 AWG
Producent
Harwin Inc.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Kolor
Białe
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
8,0µin (0,20µm)
Liczba rzędów
1
Końcówka styku
Wtyk na gniazdo
Liczba żył
1
Długość
15,9" (405,0mm)