G125-3041096L4
G125-3041096L4
Harwin’s Company Overview
G125-3041096L4
Numer produktu DigiKey
952-2758-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-3041096L4
Opis
CONN HDR HSG 10POS 1.25MM
Szczegółowy opis
10 Złącza prostokątne - obudowy Listwa złączy 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
G125-3041096L4 Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,049" (1,25mm)
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Funkcje
Ściana uszczelniająca
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,049" (1,25mm)