G125-MV10605L0R
G125-MV10605L0R
Harwin’s Company Overview
G125-MV10605L0R
Numer produktu DigiKey
952-4188-2-ND - Taśma i szpula (TR)
952-4188-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
G125-MV10605L0R
Opis
CONN HEADER VERT 6POS 1.25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 6 pozycja 0,049" (1,25mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-MV10605L0R Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,193" (4,90mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ kształt
Cylindryczne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Brąz fosforowy
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Liczba pozycji
Funkcje
Blokada tarciowa, montaż nasadowy
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Zielone
Styl
Prąd znamionowy (A)
2A na styk
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Wysokości stosu z matami
7,25mm, 7,35mm, 7,7mm