G125-MS12605L3R
Numer produktu DigiKey
952-G125-MS12605L3RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
952-G125-MS12605L3RCT-ND - Taśma cięta (CT)
952-G125-MS12605L3RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
G125-MS12605L3R
Opis
CONN HEADER SMD 26POS 1.25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 26 pozycja 0,049" (1,25mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-MS12605L3R Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Seria
Wysokość izolacji
0,193" (4,90mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ kształt
Cylindryczne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Brąz fosforowy
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Liczba pozycji
Funkcje
Montaż nasadowy, zatrzymanie lutu
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Zielone
Styl
Prąd znamionowy (A)
2A na styk
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Wysokości stosu z matami
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm