G125-FC12605L0-0150F
G125-FC12605L0-0150F
Harwin’s Company Overview
G125-FC12605L0-0150F
Numer produktu DigiKey
952-2767-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FC12605L0-0150F
Opis
1.25MM F/F 26POS 26AWG 150MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Producent
Harwin Inc.
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")