G125-MC12005L4-0300F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Harwin Inc.
W magazynie: 837
Arkusz danych
MFR Recommended
Harwin Inc.
W magazynie: 532
Arkusz danych
W magazynie: 216
W magazynie: 42
W magazynie: 5
W magazynie: 0
20 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do wtyczki 0,984' (300,00mm, 11,81")
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
G125-MC12005L4-0300F
G125-MC12005L4-0300F
Harwin’s Company Overview
G125-MC12005L4-0300F
Numer produktu DigiKey
952-2793-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MC12005L4-0300F
Opis
1.25MM M/F 20POS 26AWG 300MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Producent
Długość
0,984' (300,00mm, 11,81")