G125-FV22005L0P
G125-FV22005L0P
Harwin’s Company Overview
G125-FV22005L0P
Numer produktu DigiKey
952-2778-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FV22005L0P
Opis
CONN RCPT 20POS 0.049 GOLD PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycja Gniazdo Złącze 0,049" (1,25mm) Otwór przelotowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-FV22005L0P Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Prod.
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Seria
Kolor izolacji
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,207" (5,25mm)
Status części
Aktywny
Długość styku - bolec
0,177" (4,50mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji
Funkcje
Montaż nasadowy, klucz polaryzujący
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
2A
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Motoryzacja, ogólny
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,049" (1,25mm)