G125-MC11205M1-0450L
G125-MC11205M1-0450L
Harwin’s Company Overview
G125-MC11205M1-0450L
Numer produktu DigiKey
952-4271-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MC11205M1-0450L
Opis
CBL GECKO 1.25MM M 450MM 12POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na poszczególne odprowadzenia przewodów 1,48' (450,00mm)
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Producent
Harwin Inc.
Długość
1,48' (450,00mm)