G125-FS11205F1P
G125-FS11205F1P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-FS11205F1P
Numer produktu DigiKey
952-3628-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FS11205F1P
Opis
CONN RCPT 12POS 0.049 GOLD SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Pozycja Gniazdo Złącze 0,049" (1,25mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-FS11205F1P Modele
Kategoria
Typ mocowania
Blokada wkrętu
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor izolacji
Zielone
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,207" (5,25mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-65°C - 105°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji
Funkcje
Śruby dociskowe, montaż nasadowy, klucz polaryzujący
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
2A
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Motoryzacja, ogólny
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,049" (1,25mm)