G125-FC12005F1-0150F1
G125-FC12005F1-0150F1
Harwin’s Company Overview
G125-FC12005F1-0150F1
Numer produktu DigiKey
952-4242-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FC12005F1-0150F1
Opis
CBL GECKO 1.25MM F-F 150MM 20POS
Szczegółowy opis
20 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")