G125-FC11205F1-0150F1
G125-FC11205F1-0150F1
Harwin’s Company Overview
G125-FC11205F1-0150F1
Numer produktu DigiKey
952-4232-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FC11205F1-0150F1
Opis
CBL GECKO 1.25MM F-F 150MM 12POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")