DNFK1AC120
Numer produktu DigiKey
HM5355-ND
Producent
Numer produktu producenta
DNFK1AC120
Opis
FAN (1)KIT 120MM 115VAC 5PCS
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stelaż Ventilator, AC, Pătrat, 105CFM 4,72" x 4,72" x 1,50" (119,9mm x 119,9mm x 38,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DNFK1AC120 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - wejściowe
115V~
Producent
Hammond Manufacturing
Specyfikacje
Ventilator, AC, Pătrat, 105CFM
Seria
Rozmiar / wymiar
4,72" x 4,72" x 1,50" (119,9mm x 119,9mm x 38,1mm) (dł. x szer. x wys.)