DNFF120BK115
Numer produktu DigiKey
HM2216-ND
Producent
Numer produktu producenta
DNFF120BK115
Opis
FAN KIT 120MM BLACK 115VAC 5PCS
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stelaż Ventilator, AC, Pătrat, 105CFM 5,91" x 5,91" x 2,41" (150,1mm x 150,1mm x 61,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DNFF120BK115 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - wejściowe
115V~
Producent
Hammond Manufacturing
Specyfikacje
Ventilator, AC, Pătrat, 105CFM
Seria
Rozmiar / wymiar
5,91" x 5,91" x 2,41" (150,1mm x 150,1mm x 61,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Opakowanie
Skrzynka
Informacje o wysyłce
Wysyłka z DigiKey
Status części
Aktywny
Waga
2lbs (907.2g)
Typ
Wentylator
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 5
Zapas fabryczny: 158
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
FAN KIT 120MM GRY/BEIG 115V 5PC
W magazynie: 0
FAN KIT 120MM GRAY 115VAC 5PCS
W magazynie: 1
FAN KIT 120MM LT GRY 115VAC 5PCS