1455U2801BK
Numer produktu DigiKey
164-1455U2801BK-ND
Producent
Numer produktu producenta
1455U2801BK
Opis
BOX ALUM BLACK 11.02"L X 7.52"W
Szczegółowy opis
Skrzynka Aluminium Czarne Panel końcowy/panele końcowe 11,024" x 7,520" (280,00mm x 191,00mm) (dł. x szer.) X 2,598" (66,00mm)
Modele EDA/CAD
1455U2801BK Modele
Kategoria
Wysokość
2,598" (66,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
82,9in² (534cm²)
Kolor
Czarne
Grubość
0,059" (1,50mm)
Rozmiar / wymiar
11,024" x 7,520" (280,00mm x 191,00mm) (dł. x szer.)