1455U2801
Numer produktu DigiKey
164-1455U2801-ND
Producent
Numer produktu producenta
1455U2801
Opis
BOX ALUM CLEAR 11.02"L X 7.52"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Aluminium Przezroczyste Panel końcowy/panele końcowe 11,024" x 7,520" (280,00mm x 191,00mm) (dł. x szer.) X 2,598" (66,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1455U2801 Modele
Kategoria
Wysokość
2,598" (66,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
82,9in² (534cm²)
Seria
Konstrukcja
Panel końcowy/panele końcowe
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał
Status części
Aktywny
Kolor
Przezroczyste
Typ pojemnika
Skrzynka
Grubość
0,059" (1,50mm)
Rozmiar / wymiar
11,024" x 7,520" (280,00mm x 191,00mm) (dł. x szer.)