1455N1201BK
1455N1201BK
1455N1201BK
Numer produktu DigiKey
HM1614-ND
Producent
Numer produktu producenta
1455N1201BK
Opis
BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.06"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Aluminium Czarne Panel końcowy/panele końcowe 4,724" x 4,055" (120,00mm x 103,00mm) (dł. x szer.) X 2,087" (53,00mm)
Modele EDA/CAD
1455N1201BK Modele
Kategoria
Powierzchnia (dł. x szer.)
19,2in² (124cm²)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czarne
Grubość
0,060" (1,52mm)
Rozmiar / wymiar
4,724" x 4,055" (120,00mm x 103,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość
2,087" (53,00mm)