1455N1201
Numer produktu DigiKey
HM974-ND
Producent
Numer produktu producenta
1455N1201
Opis
BOX ALUM NATURAL 4.72"L X 4.06"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Aluminium Naturalne Panel końcowy/panele końcowe 4,724" x 4,055" (120,00mm x 103,00mm) (dł. x szer.) X 2,087" (53,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1455N1201 Modele
Kategoria
Konstrukcja
Panel końcowy/panele końcowe
Prod.
Materiał
Seria
Kolor
Naturalne
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość
0,060" (1,52mm)
Status części
Aktywny
Funkcje
Prowadnice karty
Typ pojemnika
Skrzynka
Informacje o wysyłce
Wysyłka z DigiKey
Rozmiar / wymiar
4,724" x 4,055" (120,00mm x 103,00mm) (dł. x szer.)
Waga
0.66lb (299.37g)
Wysokość
2,087" (53,00mm)
Bazowy numer produktu
Powierzchnia (dł. x szer.)
19,2in² (124cm²)