TG74-1406N1LFTR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
140µH LAN 10 Base-T Transformatory impulsowe Nadajnik 1CT:1CT, odbiornik 1CT:2CT Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG74-1406N1LFTR
Numer produktu DigiKey
5843-TG74-1406N1LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TG74-1406N1LFTR
Opis
ISO MOD 10BASE-T 1C:2C X-TEMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,500" x 0,280" (12,70mm x 7,11mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Indukcyjność
140µH