TG74-1406N1LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
HALO Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
HALO Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
140µH LAN 10 Base-T Transformatory impulsowe Nadajnik 1CT:1CT, odbiornik 1CT:2CT Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG74-1406N1LF
Numer produktu DigiKey
5843-TG74-1406N1LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG74-1406N1LF
Opis
ISO MOD 10BASE-T 1C:2C X-TEMP 16
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Przekładnia zwojowa - pierwotne:wtórne
Nadajnik 1CT:1CT, odbiornik 1CT:2CT
Producent
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Rurka
Rozmiar / wymiar
0,500" x 0,280" (12,70mm x 7,11mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Typ transformatora
LAN 10 Base-T
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Indukcyjność
140µH