GSMF3.3CA
Numer produktu DigiKey
4786-GSMF3.3CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
4786-GSMF3.3CACT-ND - Taśma cięta (CT)
4786-GSMF3.3CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GSMF3.3CA
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 8.8VC SOD123FL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8,8V Zacisk 22,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-123FL
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
22,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
200W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V
Obudowa / skrzynia
SOD-123F
Napięcie - przebicia (min.)
4,22V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
8,8V