D3V3AP2WF-7
Numer produktu DigiKey
31-D3V3AP2WF-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-D3V3AP2WF-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-D3V3AP2WF-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
D3V3AP2WF-7
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD123F
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8V Zacisk 28,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-123F
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
28,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
225W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V
Obudowa / skrzynia
SOD-123F
Napięcie - przebicia (min.)
5,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
8V