XHP410070M7MLX3(R)
Numer produktu DigiKey
1939-XHP410070M7MLX3(R)-ND
Producent
Numer produktu producenta
XHP410070M7MLX3(R)
Opis
3-4 POS CBL ASSY RECT PLUG-SKT
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3, 4 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do wtyczki 0,230' (70,00mm, 2,76")
Kategoria
Raster - złącza
0,100" (2,54mm), 0,156" (3,96mm)
Producent
GlobTek, Inc.
Długość
0,230' (70,00mm, 2,76")