GTM43007-A4509-F(R)
GTM43007-A4509-F(R)
GTM43007-A4509-F(R)
Numer produktu DigiKey
1939-1908-ND
Producent
Numer produktu producenta
GTM43007-A4509-F(R)
Opis
AC/DC CONVERTER 9V 45W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 9V 90 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GTM43007-A4509-F(R) Modele
Kategoria
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
0.89
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 45°C
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
3,00" x 2,00" x 0,93" (76,2mm x 50,8mm x 23,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, NEMKO, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI
Napięcie - wyjściowe 1
9V
Numer standardowy
60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
5 A