G2R1000MT33J-TR
Numer produktu DigiKey
1913-G2R1000MT33J-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1913-G2R1000MT33J-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
1913-G2R1000MT33J-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
G2R1000MT33J-TR
Opis
3300V 1000M TO-263-7 G2R SIC MOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 3300 V 5A (Tc) 74W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263-7
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,2Ohm przy 2A, 20V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 2mA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
21 nC @ 20 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
+20V, -5V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
238 pF @ 1000 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
74W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
3300 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263-7
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
20V