MSC400SMA330B4N
Numer produktu DigiKey
150-MSC400SMA330B4N-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSC400SMA330B4N
Opis
MOSFET SIC 3300V 400 MOHM TO-247
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 3300 V 11A (Tc) 131W (Tc) Otwór przelotowy TO-247-4
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,97V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
37 nC @ 20 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
+23V, -10V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
579 pF @ 2400 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
131W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
3300 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247-4
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
20V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
520mOhm przy 5A, 20V