TTL-232RG-VSW3V3-WE
Numer produktu DigiKey
768-1072-ND
Producent
Numer produktu producenta
TTL-232RG-VSW3V3-WE
Opis
CABLE USB SERIAL 3.3V WIRE 50MA
Szczegółowy opis
USB do TTL szeregowy 3,3V Kabel 5,90' (1,80m) Nieekranowane