TTL-234X-3V3
Numer produktu DigiKey
768-1319-ND
Producent
Numer produktu producenta
TTL-234X-3V3
Opis
CABLE USB TO UART 3.3V .1" CONN
Szczegółowy opis
USB do TTL szeregowy 3,3V Kabel 5,90' (1,80m) Nieekranowane
Kategoria
Konwersja z (strona adaptera)
USB-A (USB TYPE-A), wtyczka
Prod.
Konwersja na (strona adaptera)
Złącze prostokątne, gniazda żeńskie, 6 poz., 0,1"