TTL-232RG-VREG1V8-WE
Numer produktu DigiKey
768-1070-ND
Producent
Numer produktu producenta
TTL-232RG-VREG1V8-WE
Opis
CABLE USB SERIAL 1.8V WIRE 100MA
Standardowy czas realizacji przez producenta
38 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
USB do TTL szeregowy 1,8V Kabel 5,90' (1,80m) Nieekranowane