FSP230-AAAN3
Numer produktu DigiKey
2967-FSP230-AAAN3-ND
Producent
Numer produktu producenta
FSP230-AAAN3
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 230W
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 230 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
500mW (maks.)
Producent
FSP Technology Inc.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
6,97" x 3,37" x 1,27" (177,0mm x 85,6mm x 32,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Napięcie - wyjściowe
24V
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
9,58A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
230 W