6A-2I1DB24-000
Numer produktu DigiKey
3209-6A-2I1DB24-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
6A-2I1DB24-000
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 288W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 288 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)
Producent
ENG ELECTRIC CO., LTD
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom VI, ErP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
39,4" (1,00m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
8,98" x 3,86" x 2,13" (228,0mm x 98,0mm x 54,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, FCC, UKCA, UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
12A
Numer standardowy
60335-1; 60950-1; 62368-1
Moc (W)
288 W