FT5HNBPK25.0-T1
Numer produktu DigiKey
631-FT5HNBPK25.0-T1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
631-FT5HNBPK25.0-T1CT-ND - Taśma cięta (CT)
631-FT5HNBPK25.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FT5HNBPK25.0-T1
Opis
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ HCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz TCXO HCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FT5HNBPK25.0-T1 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±2,5ppm
Seria
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
6mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)