FO3HSKDM33.333-T2
Numer produktu DigiKey
631-FO3HSKDM33.333-T2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
631-FO3HSKDM33.333-T2CT-ND - Taśma cięta (CT)
631-FO3HSKDM33.333-T2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FO3HSKDM33.333-T2
Opis
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33.333 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
15mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)