FC5BQCCMC12.0-T1
Numer produktu DigiKey
631-FC5BQCCMC12.0-T1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
631-FC5BQCCMC12.0-T1CT-ND - Taśma cięta (CT)
631-FC5BQCCMC12.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FC5BQCCMC12.0-T1
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FC5BQCCMC12.0-T1 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
12 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)