2512061027Y0 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Max Echo
W magazynie: 2 885
Arkusz danych
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 1206 (3216 metryczne) 350mA 350mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.