EBMS321611A102
Numer produktu DigiKey
5262-EBMS321611A102TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-EBMS321611A102CT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-EBMS321611A102DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EBMS321611A102
Opis
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 1206 (3216 metryczne) 350mA 350mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
350mA
Producent
Max Echo
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
350mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,043" (1,10mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz