2512061027Y0 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 2512061027Y0 |
Opis | FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 kOhms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 1206 (3216 metryczne) 350mA 350mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 2512061027Y0 Modele |
Kategoria | Prąd znamionowy (maks.) 350mA |
Producent Fair-Rite Products Corp. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 350mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Typ filtra Linia sygnału | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Liczba linii 1 | Wysokość (maks.) 0,051" (1,30mm) |
Impedancja przy częstotliwości 1 kOhms @ 100 MHz | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |