GKG10015
Numer produktu DigiKey
2447-GKG10015-ND
Producent
Numer produktu producenta
GKG10015
Opis
CAP TRIMMER 3-10PF 100V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 - 10pF Kondensatory nastawne trymery 100 V Góra Otwór przelotowy
Kategoria
Materiał dielektryczny
Ceramika
Producent
EW Electronics
Q przy częst.
300 przy 1MHz
Seria
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,236" (6,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Zakres pojemności
3 - 10pF
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ regulacji
Góra
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Napięcie - znamionowe
100 V