GKG30015
Numer produktu DigiKey
2447-GKG30015-ND
Producent
Numer produktu producenta
GKG30015
Opis
CAP TRIMMER 6.5-30PF 100V TH
Szczegółowy opis
6,5 - 30pF Kondensatory nastawne trymery 100 V Góra Otwór przelotowy
Q przy częst.
200 przy 1MHz
Seria
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,236" (6,00mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Zakres pojemności
6,5 - 30pF
Napięcie - znamionowe
100 V