XG-2121CA 156.2500M-PGRNL0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
156.25 MHz SO (SAW) LVPECL Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XG-2121CA 156.2500M-PGRNL0
Numer produktu DigiKey
114-XG-2121CA156.2500M-PGRNL0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XG-2121CA 156.2500M-PGRNL0
Opis
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVPECL S
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-5°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
60mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)
Wyjście
LVPECL
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
2mA