XG-2121CA 125.0000M-PGRN0 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Arkusz danych
125 MHz SO (SAW) LVPECL Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XG-2121CA 125.0000M-PGRN0
Numer produktu DigiKey
XG-2121CA125.0000M-PGRN0-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XG-2121CA 125.0000M-PGRN0
Opis
XTAL OSC SO 125.0000MHZ LVPECL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-5°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
60mA
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
2mA