XG-2121CA 125.0000M-LGRNL3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
125 MHz SO (SAW) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XG-2121CA 125.0000M-LGRNL3
Numer produktu DigiKey
114-XG-2121CA125.0000M-LGRNL3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XG-2121CA 125.0000M-LGRNL3
Opis
XTAL OSC SO 125.0000MHZ LVDS SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-5°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
30mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
15mA