XG-2102CA 156.2500M-PGRN3 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Arkusz danych
Similar
Arkusz danych
156.25 MHz SO (SAW) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XG-2102CA 156.2500M-PGRN3
Numer produktu DigiKey
XG-2102CA156.2500M-PGRN3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XG-2102CA 156.2500M-PGRN3
Opis
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVPECL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-5°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
60mA
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)
Wyjście
LVPECL
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
2mA