XG-2102CA 100.0000M-LGRNL3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
100 MHz SO (SAW) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XG-2102CA 100.0000M-LGRNL3
Numer produktu DigiKey
XG-2102CA100.0000M-LGRNL3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XG-2102CA 100.0000M-LGRNL3
Opis
XTAL OSC SO 100.0000MHZ LVDS SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-5°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
30mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
15mA